תוכנת קופה: להתחבר לעידן החדש

תוכנת קופה: להתחבר לעידן החדש

כאשר פותחים עסק חדש או משדרגים עסק קיים אפשר ללכת לפי שיטות שעזרו לעסקים אחרים להצליח. מודלים של פרסום שעבדו למתחרים, מוצרים שאתם רואים שקהל היעד שלכם מחפש ואפילו הדרך בה אתם מקבלים תשלום. אם אתם עדיין עובדים עם קופה רושמת רגילה, שאינה מתחברת לאינטרנט, סביר להניח שבכל יום אתם עובדים קשה יותר. הכירו את הדרך החדשנית לקבל תשלומים: באמצעות תוכנה המשמשת כקופה.

מה כל כך מיוחד בתוכנה כזו?

כיום, מרבית הלקוחות אינם מחזיקים כמות גדולה של מזומן. לכן, כאשר הם מבצעים את הרכישות הם מבצעים אותם באשראי. באמצעות תוכנת קופה אתם יכולים לקבל את כל סוגי כרטיסי האשראי וכן תשלום מזומן. התוכנה מתחברת לקופה רושמת רגילה המפיקה חשבונית מודפסת על נייר. בדרך כלל, תוכלו גם להציע ללקוחות שלכם שירות נוסף: חשבונית הנשלחת אליהם לאי-מייל או לטלפון הנייד. כך, אתם לא רק נותנים שירות טוב יותר ללקוחות אלא גם בונים רשימת תפוצה יקרה מפז. מאוחר יותר, תוכלו לשלוח ללקוחות הללו הודעה המודה להם על רכישתם, קופון הנחה או מידע על מבצעים נוספים בעתיד. 

יודעים בכל רגע מה מצב הקופה ומייעלים את המכירות

כאשר אתם משתמשים בתוכנה ממוחשבת המחוברת לאינטרנט אתם יכולים להכנס עם ממשק מאובטח ולדעת בכל רגע, מכל מקום בעולם, מה מצב הקופה שלכם. תוכלו לדעת האם זה יום חזק או חלש? להגביר את הפרסום במידת הצורך ואפילו לדעת אילו מוצרים הלקוחות שלכם רוכשים היום. דמיינו כי אתם מוכרים מטריות ביום חורפי. זה הזמן בו תוכלו להעלות מעט את מחיר המוצר או להציע מבצע של שתי מטריות במבצע מיוחד. בנוסף, אם אתם רואים שהמוצר נמכר היטב במהלך היום, מדוע לא לחזק את השיווק שלו גם מחר? 

איזה עובד מפעיל את הקופה?

תוכנת קופה מאפשרת לכל עובד לעשות הרשמה דיגיטלית בקופה כאשר הוא מתחיל לעבוד ולסיים את היום עם רישום בקופה. יש תוכנות המאפשרות גם העברת כרטיס נוכחות דיגיטלית באמצעות הזנת שם וסיסמה אישית לכל עובד. כך, אתם יודעים בכל רגע כמה שעות כל עובד עבד במהלך החודש ומי הפעיל את הקופה באותו רגע? אם חסר כסף חלילה, תדעו מי היה שם באותו היום ותוכלו לעשות בירור מידי ולגלות את האשם.

שורת הרווח גדלה כשמייעלים את העסק

עסקים שעובדים ביעילות מרוויחים יותר. לכן, אם אתם משקיעים בתוכנה שתעזור לעובדים שלכם לבצע יותר מכירות בפרק זמן נתון, תצטרכו להפעיל פחות קופות בעת ובעונה אחת. תוכנה זו מתאימה הן לעסקים קטנים עם קופה בודדת והן לעסק קמעונאי גדול המפעיל מספר סניפים וקופות רבות בעת ובעונה אחת. אם עד היום חששתם ממחיר תוכנה כזו, תופתעו לגלות כי היא נמצאת בהישג ידו של כל בעל עסק קטן כגדול.