כמה עולה השתלת שיער?

כמה עולה השתלת שיער?

כאשר מדברים על עניין השתלות השיער בארץ ובמדינות זרות עולה גם השאלה כמה עולה השתלת שיער בפועל? יש מחירים זולים ויש יקרים יותר כאשר הכול תלוי בהוצאות של בעל העסק עצמו, במוצר ולעיתים אפילו בשיווק ולכן, בטרם תבחרו לצאת לתהליך שכזה אולי תעצרו ותשאלו את עצמכם  האם המחיר שקיבלתם נכון והאם האופציה הזולה תמיד תהיה בעדיפות ראשונה? כאשר מדובר בשיער, בתנאי שירות ובעיקר באחריות אולי כדאי לקרוא גם את השורות הקטנות המגיעות עם המחיר שמופיע בצד ההצעה.

איך בוחרים השתלת שיער?

כמה עולה השתלת שיער? כפי שהבנתם, המחיר חשוב אבל לא תמיד קובע ובכדי שלא תבצעו נזקים קשים יהיו כמה וכמה שיקולים יותר חשובים מהמחיר עצמו. השיקול הראשון אותו יידרש מכם לקחת הוא איפה אתם עושים את זה? מי יהיה הקליניקה ומי הרופאים המעורבים בתהליך? אם כן אלו הן שאלות חשובות ביותר ולצד האחריות ותנאי השירות הן קודמות הרבה לפני המחיר עצמו. נכון שלנת 2017 מחירי זקיק שיער בעלות של 25 שח לא יספקו את הצפיפות הראויה מה שיגרום לא פעם למראה לא טבעי בעליל.

השתלת שיער בארץ – טעויות נפוצות

אחת הטעויות זה לשאול כמה עולה השתלת שיער ובדרך לפסוח על השאלה הרלוונטית באמת – האם זה משתלם? האם ההשתלה תראה טבעית ונכונה לצד המחיר שהוצע לכם בפועל? לרוב אנשים שיתלוננו או ידרשו הנחה יתקלו בהצעה חילופית של שיטת "סטריפ" הליך של השתלה שלרוב אינו נראה טבעי ועלול להסגיר את ההשתלה. יש לכם חוסר ידע בכל הקשור לזקיקים, הבנת ההשתלה והכמות? לפני שאתם מחפשים את המחיר הזול היוועצו עם המומחים אשר יספקו לכם את האמת מאחורי התוצאות הסופיות.

השתלת שיער זולה או יקרה?

האם המחיר בחו"ל מפתה יותר ביחס להשתלות המבוצעות בישראל, עצרו רגע, האם השתלות שיער בטורקיה הם הפתרון? במקרה הנ"ל ייתכנו טעויות שלא תשימו לב אליהם כמו טכנאים שיבצעו את מהלך ההשתלה ולא רופאים מוסמכים. ההגדרה של רופא לא תמיד דומה למה שאתם מכירים ואתם עלולים להפקיד את הבריאות שלכם ואת הנראות שלכם בידי אנשים שאין להם את האישור והתעודה לבצע בכם את ההשתלה בפועל. המחיר חשוב אבל אם אומרים לכם כי חלק מהטכנאים יודעים את מלאכתם, אולי כדאי לעצור ולא להתפשר אלא על מחיר נכון ובפרט שיהיה זה רופא שיעניק לכם את האחריות המלאה. השתלות שיער מסובכות הן דבר המצריך אחריות וידע ואת זה רק רופאים ומרפאות ברות סמכא תדענה לעשות – מצאם משהו זול יותר? אולי כדאי לעצור רגע, לעשות את החושבים שלכם ולמנוע מ ראש נזקים ברמה שלא יהיה ניתן להמשיך את ההשתלה ואף למזער את הנזק.