כך תמצאו קוסמטיקאית רפואית מומלצת

כך תמצאו קוסמטיקאית רפואית מומלצת

קוסמטיקאיות רפואיות הן אינן עוד בעל מקצוע שמסייע לנו להיראות טוב יותר. מדובר בנשות מקצוע אשר מוסמכות לטפל בבעיות עור שונות, ולא אחת גם בעור פנינו. עור הפנים ידוע כרגיש מאוד, והוא נחשב גם לנושא המרכזי שמוביל מטופלים ומטופלות לחפש אחר הטיפול המתאים. החל מאקנה בפנים, דרך פריחות ועד לעור יבש ותהליך ההזדקנות הטבעית – כל אלו הינם רק על קצה המזלג מתוך מכלול של טיפולים שונים ומורכבים.

קריטריונים לבחירת קוסמטיקאית רפואית

וודאי שלא היינו רוצים לקחת הימור על עור הפנים שלנו, אך מן הצד השני הרי שלא תמיד יש חבר, חברה, מכר או מכרה שיכולים לספק לנו את ההמלצה. על כן, להלן מספר אלמנטים חשובים שיעזרו לכם לבחור את הקוסמטיקאית שלכם.

קרבה לאזור המגורים / העבודה

לרוב, טיפולי פנים אצל קוסמטיקאית כמו גם טיפולים קוסמטיים נוספים, אינם מסתיימים במפגש אחד, כי אם מתארכים לשורה של טיפולים.

על כן, חשוב לקחת זאת בחשבון ולא לחפש או לקבוע עם קוסמטיקאית שאיננו מאמינים כי נמשיך ונתמיד עמה, בהתאם לסדרת הטיפולים שנקבעה. הקפידו לקבוע עם קוסמטיקאית רפואית שנמצאת בקרבת אזור מגוריכם, או לחילופין ליד מקום העבודה. כך כאשר תסיימו את עבודתכם, תוכלו להגיע הישר אל המפגש, ללא כל צורך או חשק לדחות ולהתמהמה בטיפולים. 

רזומה של שנים

האם מדובר בקליניקה שנפתחה זה עתה? או שמא מוסד וותיק שכבר מספק שירות אי אילו שנים? הקפידו תמיד לוודא כי מדובר בקוסמטיקאית בעלת וותק, אלמנט שיוכיח מעבר לכל ספק כי היא נהנית ממגוון רחב של לקוחות נאמנים ונאמנות.

ניתן למצוא מידע רב אודות הקוסמטיקאית במרשתת, ולרוב מספיק לרשום את שמה, כדי לגלות אם יש לה כרטיס גוגל עסקי ובו ביקורות של לקוחות. חזרו אחורה ובדקו מתי נרשמה הביקורת הראשונה. זהו מדד שיסייע לכם להבין אם מדובר בקוסמטיקאית וותיקה או חדשה.

תעודות ואסמכתאות

הקפידו תמיד לבקש מן הקוסמטיקאית הרפואית את התעודות המוכיחות כי אכן למדה וקיבלה את כל ההכשרה הנדרשת. אל תחששו מאי-נעימות: לרוב, הקוסמטיקאיות הרפואיות יציגו את התעודה שלהן מיד עם הכניסה לקליניקה, כשהן תלויות על הקיר. אם הקוסמטיקאית אליה פניתם איננה מוכנה להראות את התעודה המקצועית, הרי שיש לראות בכך כנורה אדומה, ולהמשיך ולחפש אחר בעלת המקצוע הנכונה ביותר עבורכם.