כיצד לבחור חברת ניקוי ספות מקצועית?

כיצד לבחור חברת ניקוי ספות מקצועית?

ריהוט יכול ללכוד לא מעט אבק, זוהמה ואלרגנים הממוקמים עמוק בתוך סיבי הבד. אם חשבתם שספות העור שלכם חפות מפשע, דעו שגם הן נוטות לצבור לא מעט לכלוכים שאט אט גורמים לרהיט האהוב עלינו מכול, להיראות ישן ובלוי למדי.

כדי להשיג את המראה הנקי והמזמין רבים מאתנו מקפידים לשאוב אבק מן הספה אחת לשבוע או שבועיים, אך בהדרגה ניתן לראות שגם הקפדנים ביותר שבנינו לא מצליחים להשיג את המראה החדיש שאבד עם השנים. מסיבה זו בדיוק, מוטב לפנות אחת לתקופה לקבלת שירות מחברה המתמחה בניקוי ריפודים, אשר מעניקה 'טיפול עשרת אלפים' מקצועי ומבלי להשאיר כל זכר ללכלוך הרב שהיה.

בחירת חברת ניקוי ספות

מספיק לרפרף מעט ברשת האינטרנט כדי להיווכח שישנן לא מעט חברות המספקות שירותי ניקוי מקצועיים. כולן ככולן מציעות את השירות הטוב יותר, בכולן ככולן תוכלו למצוא תיק עבודות שופע של לפני-אחרי. אז כיצד נדע שאכן בחרנו נכונה?

בדקו את שם החברה ברשת

מצאתם חברה מסוימת שלכדה את תשומת לבכם? מעולה! אבל רגע לפני שאתם משאירים לה פניה או יוצרים עמה קשר טלפוני, הקדישו כמה דקות בודדות וכתבו את שמה במרשתת. האם מצאתם ביקורות שליליות כנגד החברה? או שמא מצאתם שפע של דברי שבח אודות השירות והתוצאה? זהו כבר מדד שיוכל לאפשר לכם לקרוא לאיש המקצוע בנחת רבה יותר.

בדקו תחומי התמחות

כשזה מגיע לניקוי והסרת לכלוך מריפודים, הרי שחשוב לוודא אם בעל המקצוע מכיר ומטפל בבדים ובעורות. ישנן חברות המתמחות בניקוי ספות המבוססות על בד בלבד וישנן חברות המספקות שירותים משולבים הן לבד והן לעור. בעל מקצוע שאיננו מתמצא באחד מסוגי הריפודים, הרי שהוא עלול להסב נזק לאור שימוש בחומר ניקוי או מכשור חשמלי שאינם מתאימים.

בדקו הכשרות ורישיונות

למרבה הצער, בכל מה שנוגע לניקוי ספות מקצועי, הרי שמדובר בתחום פרוץ בו כל אחד יכול להציע את שירותיו, וזאת מבלי להסגיר כי איננו איש מקצוע מיומן. על כן, כלקוחות חשוב שנהיה עם האצבע על הדופק ונוודא כי אכן האדם הניצב מולנו הוא בעל ההכשרה הנדרשת לניקוי ספות באופן מקצועי. אל תחושו נבוכים לדרוש הצגת תעודות, וחברה אשר בעל המקצוע איננו מוכן להציג את תעודותיו, מוטב שידליק נורות אדומות.

בדקו זמינות מידית

האם החברה מספקת שירותים מידיים? או שמא איננה מאפשרת מתן מענה מידי ומהיר? חברה אשר מתמהמהת מראש בזמינותה, יכולה להעיד ולו במעט כי ישנה בעיתיות בשירות ומוטב לברר אל מול מספר חברות מקבילות.